PRZEPROWADZKI REDA

Każdy, kto przynajmniej raz się przeprowadzał perfekcyjnie wie, ile stresu i nerwów wiąże się z przeprowadzką. Pakowanie delikatnego szkła albo ceramiki, rozbiórka garderoby albo zabudowy kuchennej, stosy ubrań, pozycji książkowych, dokumentów…
Nasza firma realizuje usługi dla wszystkich tych klientów, którzy nie zamierzają albo nie mogą w sposób samodzielny zająć się przeprowadzką.
Pakowaniem, zabezpieczaniem, transportem i rozładunkiem mebli i dodatkowo innych przedmiotów zajmujemy się od początku lat 90-tych, w efekcie osiągnęliśmy najwyższy poziom doświadczenia i profesjonalizmu.
Bezpiecznie i fachowo pomagamy naszym odbiorcom w trakcie przeprowadzek, ograniczając do minimum ich zadania i stres, które wynikają z tych okoliczności.
Każda usługa jest przemyślanie planowana, aby do minimum zredukować czas i dodatkowo napięcie klientów, a przede wszystkim aby zmniejszyć koszt realizowania usługi.
Nasi pracownicy to eksperci, którzy nie robią przerwy na papierosa albo kawę co kwadrans. Dzięki naszej pomocy przeprowadzki przebiegają w sposób sprawny, ekspresowo i bez stresu.
Właściwie zorganizowane meblowozy i sprzęt pozwalają nam na pewny transport mebli i reszty dobytku do różnorodnej lokalizacji, zarazem na terenie Trójmiasta, jak i na drugim końcu Polski.
Mamy wprawę nie tylko w planowaniu przeprowadzek mieszkań albo domów, lecz również różnego typu firm, instytucji czy zakładów produkcyjnych. Współpracujemy oraz wzajemnie uzupełniamy się z firmą odAdoZ Przeprowadzki Gdańsk, dzięki czemu w jeszcze większym stopniu potrafimy sprostać potrzebom naszych klientów
Znakomicie wiemy jak niewiele czasu na dodatkowe sprawy mają ludzie działający zawodowo. Nie bez przyczyny zapewniamy elastyczny czas pracy, który przystosowujemy do wymagań naszych klientów. Pracujemy zarazem w dni powszednie, jak i weekendy. Działamy przy tym sprawnie, błyskawicznie, metodycznie i dokładnie.

TRANSPORT REDA

Nabyłeś nową lodówkę albo inny sprzęt i trzeba go przetransportować do domu? Chcesz szybkiej bagażówki od zaraz? Zadzwoń do nas!
„Arkadiusz – Przeprowadzki” proponuje bardzo szybką usługę transportową w mieście Reda i okolicy. Zadzwoń do nas a nasza bagażówka przybędzie w określone przez Ciebie miejsce najszybciej jak to możliwe.
Dzięki dużej flocie samochodów, w jakiej posiadamy samochody o dowolnej pakowności, rozpoczynając od 12m3 a skończywszy na 40m3, potrafimy zapewnić transport różnych rzeczy i to w błyskawicznym czasie.
Ceny transportu lokalnego i krajowego ustalamy w sposób indywidualny biorąc pod uwagę rodzaj środka transportu, odległość oraz czas potrzebny do wykonania usługi. Przyjmujemy do rozważenia również rozsądne propozycje cenowe naszych zleceniodawców.
Transport odbywa się za pomocą odpowiednio do tego celu przygotowanych aut marki Mercedes oraz Iveco. Naszą flotę uzupełniają busy, które stosowane są do realizacji usług w przypadku których chodzi o przetransportowanie małych rzeczy. Sprawny załadunek zapewniają nam inne akcesoria takie jak pasy, szelki itd..

UTYLIZACJA REDA

W trakcie przeprowadzki mamy idealną okazję do pozbycia się różnych niepotrzebnych a zajmujących dużą część naszej domowej powierzchni mebli, urządzeń i innych dóbr wielkogabarytowych. Dzięki dostarczanym przez naszą firmę usługom dodatkowo ta sprawa przestaje być dla Państwa problemem. Zarówno podczas klasycznej przeprowadzki jak też przy rutynowym „remanencie” domowego mienia zajmiemy się utylizacją niepotrzebnych rzeczy. Możemy wykonać oczyszczanie i porządkowanie:
mieszkań
poddaszy
strychów
piwnic
garażów
ogrodów

Do w głównej mierze wytwarzanych w naszych domach odpadów wielkogabarytowych należy:

zużyty sprzęt gospodarstwa domowego (lodówki, pralki, kuchenki, piecyki, armatura sanitarna)
sprzęt elektroniczny (telewizory, radia, komputery, odkurzacze)
stare meble
stolarka budowlana bez szyb (okna, drzwi)
dywany
wózki dziecięce
materace
pierzyny
rowery
zabawki sporych rozmiarów etc.